Odbavení objednávky / 0-1 den

Zboží, které máme skladem odesíláme promptně. Zboží v předprodeji či na objednávku můžeme odeslat nejdříve ve chvíli, kdy jej obdržíme. Mějte proto, prosím, na paměti, že může dojít ke zpoždění dodání, které nemůžeme ovlivnit. Stejně jako může zboží dojít dříve. Celou objednávku odešleme tehdy, jak ji budeme mít kompletně přichystanou.

Doručení / 2-3 dny

I díky našim českých přepravcům máte zboží obvykle velmi rychle doma.

Balení zboží / Kvalitně a bezpečně!

Často nám říkáte své zkušenosti s kvalitou balení mincí, známe to taky. U nás si můžete být jistí, že se někdy budete až divit, kolik práce si dáme s tím, aby se zejména vašim mincím po cestě nic nestalo. Zároveň se snažíme neplýtvat a neznečišťovat své okolí víc, než je nezbytně nutné. Proto rádi použijeme již použité obaly. A o to nenápadněji může vaše zásilka vypadat.

Platba / v Kč z účtu v Kč

Platbu očekáváme do 4 dnů od potvrzení. V korunách jedině z účtu v Kč. Pokud chcete platit v EUR, zvolte nahoře na hlavní stránce měnu EUR.

Cena dopravy

V rámci ČR si můžete vybrat ze Zásilkovny a České pošty. Za balení a materiál si v průměru neúčtujeme nic (spíš se s vámi podílíme).

Zásilkovna - výdejní místo - pro zásilky do 20 500 Kč - cena 85 Kč

Česká pošta - pojištěná zásilka - Cenné psaní či balík s cenným obsahem - cena dle obsahu, hodnoty a velikosti objednávky - dozvíte se přímo v objednávce včas před jejím dokončením.

Přidat k předchozí zásilce - lze kombinovat maximálně 3 objednávky do jedné zásilky - cena 25 Kč

Ostatní

S ostatními dotazy se nás ptejte zde: info@silvermania.cz.