1 oz Germania 2021 Chestnut Leaf Mythical Forest PROOF (2.)

  • vyprodáno

Stříbrná mince Chestnut Leaf ve špičkové kvalitě PROOF. Mince je dodávaná v papírové etui/blistru, kapsli a s certifikátem.

2 273 Kč včetně 21% DPH
Počet
vyprodáno

Parametry

Mincovna
Germania Mint
Rok
2021
Limitovaný náklad
pouze 500 ks/svět!
Hmotnost
1 Oz (31,15 g)
Ryzost
.9999 Ag
Provedení
PROOF
Průměr
38,6 mm
Etue
Blistr
Kapsle
Ano
Certifikát
Ano
DPH
včetně 21% DPH

1 oz Germania 2021 Chestnut Leaf Mythical Forest PROOF (2.)

Nezávazná rezervace - začátkem července vám dáme vědět, jestli pro vás minci máme i cenu - ta se může změnit v závislosti na ceně stříbra a EURa.

Krásně zpracovaná stříbrná mince kombinující lesklé a matné plochy. Mince vás překvapí originálním zpracováním. K mincím Germania Mint dodává mincovna originální jednostranně vypouklé kapsle a certifikát autentičnosti.

Lidé byli stromy odjakživa fascinováni. Stromy nám poskytují mnoho výhod nezbytných k přežití, včetně čistého vzduchu, filtrované vody, stínu a jídla. Dávají nám také naději a odvahu vytrvat - i v těch nejnáročnějších podmínkách. Kořeny pohřbené hluboko v zemi, kmen nad zemí, větve táhnoucí se k obloze, jsou symbolickým živým spojením mezi naším světem a světem nadpřirozených bytostí. Silné vazby mezi lidmi a stromy lze nalézt téměř v každém náboženství, mytologii, legendách a tradicích. Jejich fyzická podstata a složení jsou často základnou pro příběhy plné magie a nadpřirozených schopností. V mnoha mýtech je strom důležitou součástí struktury vesmíru.

Série: Mythical Forest, 2. vydání

Mincovna: Germania Mint

Rok: 2021

Hmotnost: 1 oz (31 g)

Ryzost: .9999 Ag

Průměr: 38,61 mm

Nominální hodnota: 5 Mark

Související produkty / kolekce