1 oz US Eagle 2021 First day of issue NGC MS70

  • vyprodáno

Stříbrná mince poslední vydání Stříbrného orla se starým motivem! 1 oz US Eagle 2021 First date of issue NGC

2 809 Kč cena dle §90 zákona o DPH
Počet
vyprodáno

Parametry

Země
USA
Mincovna
United States Mint
Rok
2021
Provedení
BU MS70
Průměr
40,6 mm
Kapsle
Ano
Certifikát
NGC certifikace!
DPH
cena dle §90 zákona o DPH

1 oz US Eagle 2021 First day of issue NGC MS70

Poslední vydání heraldického orla Johna Mercantiho!

Co dělá tyto mince s datem 2021 tak významnými, je to, že budou posledními Silver Eagles s designem Heraldic Eagle Johna Mercantiho, který se objeví na zadní straně. Americká mincovna oznámila, že rok 2020 bude posledním rokem s designem, ale na podzim potvrdila, že zahájí svou produkční sérii roku 2021 Brilliant Uncirculated bullion Silver Eagles s originálním reverzním designem Johna Mercantiho a dokončí sérii 2021 s novým reverzním designem. Představuje monumentální rok pro Silver Eagle Series s prvním a posledním orlem ve stejném roce. Nejpopulárnější mince mincovny!

Navíc je zde k dispozici každý 2021 American Silver Eagle, který společnost Numismatic Guaranty Corporation (NGC) klasifikovala jako bezchybný stav Uncirculated Mint State-70 (MS70). Což znamená, že tyto perfektně ražené mince mají NULOVÉ nedokonalosti - zobrazující všechny rysy a pole přesně tak, jak to rytec a mincovna zamýšleli. Kromě toho společnost NGC také potvrdila, že tito stříbrní orli jsou mince prvního dne vydání (FDI), což znamená, že je obdržela NGC nebo depozitář schválený NGC do data vydání nebo v pracovní den do 24 hodin od oficiálního data vydání!

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený zákazník

Vzhled mince

Za mě jednoznačná kvalita a velice cenný kousek, jehož skutečná cena se možná projeví až časem, vzhledem k poslednímu dělenému ročníku s tímto designem.

Související produkty / kolekce