1 oz American Eagle UKRAJINA II 2022 BU zlacená

  • vyprodáno

1 oz barvená stříbrná mince American Eagle 2022 s aktuálním motivem. Velmi pěkně zpracováno. Dodání v kvadrum kapsli s číslovaným certifikátem.

Poslední kus právě v rezervaci.

2 580 Kč cena dle §90 zákona o DPH
Počet
vyprodáno

Parametry

Země
USA
Rok
2022
Limitovaný náklad
Exclusivní náklad 111 ks!
Hmotnost
1 Oz (31,15 g)
Ryzost
.999 Ag
Provedení
Zlacená
Průměr
40,6 mm
Etue
Ano
Kapsle
Ano, quadrum
Certifikát
Ano, číslovaný
DPH
cena dle §90 zákona o DPH

1 oz American Eagle UKRAJINA II 2022 BU zlacená

Krásně kolorovaná a celozlacená mince 24 kt žlutým zlatem s motivem Lady Liberty kráčející po rozkvetlé louce v poledni letního dne. V náruči nese květy slunečnice, které v některých kulturách symbolizují víru, uznání či zbožnost, ve vlasech má uvitý věneček. V pozadí je vlajka v národních barvách Ukrajiny. Mince je tradičně lemována nápisem "LIBERTY".

Z druhé strany je vyobrazen orel, symbol pro sílu, ochranu a majestátnost. Nechybí také informace o nominální hodnotě mince, váze, ryzosti a vydavateli.

Mince je vydána ve speciálně limitované edici přesně 111 kusů.

Jedná se o klasickou stříbrnou investiční minci 1 oz American Eagle zušlechtěnou soukromou mincovnou do sběratelské pamětní variace symbolizující touhu po míru na Ukrajině. Takto upravenou minci již nejspíš nelze použít jako zákonné platidlo.

Mince je uložena v ochranné quadrum kapsli a dodávána s číslovaným certifikátem autentičnosti (x/111) v prezentační černé krabičce s display funkcí (průzor).

 

Související produkty / kolekce