2 oz The Allegories: Polonia&Germania WMF 2023 edition

  • rezervace

Další ze série stříbrných mincí Allegories, která zachycuje vždy personifikované země v podobě krásných a silných žen. Nyní je Germania ve společnosti Lady Polonie, jako symbolu bývalého Polského království.

4 124 Kč včetně 21% DPH
Počet
dodání ca 21.1.2023

Parametry

Země
Německo
Mincovna
Germania Mint
Rok
2022
Limitovaný náklad
pouze 500 ks/svět!
Hmotnost
2 oz
Ryzost
.9999 Ag
Provedení
Yellow gold + black ruthenium
Průměr
38,6 mm
Etue
Blistr
Kapsle
Ano
Certifikát
Ano
DPH
včetně 21% DPH

2 oz The Allegories: Polonia&Germania WMF 2023 edition

Objednáním provedete rezervaci. Rezervace budeme potvrzovat po potvrzení mincovnou od 12.1.2023 spolu se zasláním údajů k platbě.

Germania Mint uvádí speciální World Money Fair 2023 Edition Allegories: Polonia & Germania 2 oz Silver BU. Pátá mince v sérii vyšla v roce 2022 a nyní má šanci dostat se ke sběratelům v unikátní verzi. Dvě silné a krásné ženy, zosobňující sousední země, jsou dokonalou poctou největší světové výstavě mincí v Berlíně. Alegorie byly povýšeny na žluté zlato a ruthenium, což zvýrazňuje ještě více detailů designu. Tato exkluzivní edice je omezena na 500 kusů s vyhrazeným COA a speciálním veletržním balením.

Líc mince představuje personifikaci Polonie a Germanie, V uměleckém zpracování mince drží Lady Polonia štít s orlem, jako symbolem vítězství a hlavu jí zdobí koruna - symbol králů. Germanii naopak zdobí koruna z dubových listů, a obě ženy jsou postaveny na stejnou roveň, jako symbol rovnosti a přátelství mezi oběma kulturami. 

Mince dodána v kapsli s certifikátem autentičnosti.

Partnerský prodej! - platba bude provedena zvlášť na jiný účet.

Související produkty / kolekce