2 oz ADVENTURE Daydreamer 2023 Palau

  • Na objednávku
2 oz ADVENTURE Daydreamer 2023 Palau
  • 2 oz ADVENTURE Daydreamer 2023 Palau
  • 2 oz ADVENTURE Daydreamer 2023 Palau
  • 2 oz ADVENTURE Daydreamer 2023 Palau
4 843 Kč včetně 21% DPH
Počet
dodání ca v půli 11/2023

Parametry

Země
Palau
Rok
2023
Limitovaný náklad
jen 1 500 ks/svět!
Hmotnost
2 oz
Ryzost
.999 Ag
Provedení
Antiq finish + kolorovaná
Ultra High Relief
Průměr
45 mm
Etue
Ano
Certifikát
Ano
DPH
včetně 21% DPH

2 oz ADVENTURE Daydreamer 2023 Palau

Stříbrná mince 2 oz Daydreamer nás zve, abychom vstoupili do světa nekonečných možností, kde se naší fantazii meze nekladou. Prozkoumáváme neznámé a vydáváme se do hlubin našich nejdivočejších snů.

Stříbrná mince Adventure Daydreamer 2 Oz je ódou na naše vnitřní dítě, které touží po vzrušení a vzrušení z nových objevů. Když se díváme na složitě navrženou minci, zjišťujeme, že jsme přeneseni do světa zázraků, kde je možné všechno. Jemně zpracované detaily mince oživují dobrodružství, o kterých jsme kdysi snili, a připomínají nám neomezenou představivost, kterou jsme měli jako děti.

Tato mince vyrobená z 2 uncí ryzího stříbra je nejen uměleckým dílem, ale také cenným doplňkem každé sbírky. S limitovanou ražbou pouhých 1500 kusů je tato mince vzácným drahokamem, který má obrovskou hodnotu pro sběratele i milovníky dobrodružství. Ultravysoký reliéf s technologií smartminting dodává minci hloubku a texturu a vytváří úžasný vizuální efekt, který vystihuje podstatu série Daydreamer.

Když držíme tuto velkolepou minci v ruce, připomínáme si nekonečné možnosti, které na nás čekají. Ať už zkoumáme nové země, objevujeme skryté poklady nebo prostě jen sníme, stříbrná mince Adventure Daydreamer 2 Oz nás inspiruje k tomu, abychom si šli za svými sny a žili život naplno.

smartminting©

Technologie smartminting© je převratným pokrokem v současné numismatice, který umožňuje bezkonkurenční úroveň ultra vysokého reliéfu a vytváří nová měřítka v mincovním průmyslu.

Tato technologie umožňuje výrobu mincí standardní hmotnosti s většími průměry při zachování vysoké výšky reliéfu.

Umožňuje také mincím s výrazně sníženou hmotností zachovat standardní výšky reliéfu a umožňuje, aby mince s pouze mírně zvýšenou hmotností vykazovaly vysoké reliéfy.