2 oz Germania Beasts Fenrir Double Ultra High Relief 2022

  • vyprodáno

Spektakulární sběratelská stříbrná mince s dvojitě vysokým reliéfem a číslováním na hraně.

10 248 Kč včetně 21% DPH
Počet
vyprodáno

Parametry

Mincovna
Germania Mint
Rok
2022
Limitovaný náklad
pouze 999 ks/svět
Hmotnost
2 oz
Ryzost
.9999 Ag
Provedení
Ultra High Relief
Průměr
45 mm
Etue
Prezentační rámeček s krabičkou
Kapsle
Ano
Certifikát
Ano
DPH
včetně 21% DPH

2 oz Germania Beasts Fenrir Double Ultra High Relief 2022

Germania Mint představuje druhé odhalení mýtického bestiáře… Fenrir Ultra Double High Relief 2 oz Silver BU je další dlouho očekávanou mincí od Collectors ze série Beasts, která brzy spadne z řetězu a způsobí zmatek v numismatickém světě.

Fenrir… obří vlk s čelistmi dosahujícími k zemi a nebi, ohlašující pád božského světa. Fenrir, který byl vychován v Asgardu pod vedením Odina a nakonec svázán magickým jhem Gleipnira, utrpěl nepředstavitelná muka. Podle proroctví zničí Gleipnir zemětřesení a osvobozený Fenrir zabije Odina ve velké bitvě mezi bohy a obry, čímž dá bestii věčnou památku.

Design další mince ze série Beasts navazuje na koncepci figury zahrnující avers a rub, které při položení vedle sebe dávají obraz celého designu. Na lícní straně mince je zobrazena hlava a trup bájného vlka. Na rubu je zobrazeno torzo Fenrira a symbol dvouhlavého orla, který je vlastní mincovně Germania.

Mince je ražena v ultra vysokém reliéfu, který podtrhuje výjimečné detaily designu. Obě strany mince jsou bohatě zušlechtěné UV Effect, Chameleon, Antique Finish a Glow in the Dark.

999 kusů 2 oz stříbrné BU číslované mince Fenrir Ultra Double High Relief bude obsahovat certifikát pravosti a vyhrazené balení, včetně displeje z akrylového skla a krabice Qureco.

Každý 2 oz Fenrir je také dodáván s bezplatnou UV baterkou Germania Mint, která podtrhne „monstrózní“ krásu mince.