1 oz American Eagle 2021 NGC MS70 First Releases

  • vyprodáno

Stříbrná mince prvního vydání Stříbrného orla s novým motivem! 1 oz US Eagle 2021 First Releases NGC

Počet

Parametry

Země
USA
Mincovna
United States Mint
Rok
2021
Provedení
BU MS70
Průměr
40,6 mm
Kapsle
Ano
Certifikát
NGC certifikace!
DPH
včetně 21% DPH

1 oz American Eagle 2021 NGC MS70 First Releases

První vydání heraldického orla Emily Damstra!

Americká mincovna oznámila, že rok 2020 bude posledním rokem s designem, ale na podzim potvrdila, že zahájí svou produkční sérii roku 2021 Brilliant Uncirculated bullion Silver Eagles s originálním reverzním designem Johna Mercantiho a dokončí sérii 2021 s novým reverzním designem. Představuje monumentální rok pro Silver Eagle Series s prvním a posledním orlem ve stejném roce. Nejpopulárnější mince mincovny!

Navíc je zde k dispozici každý 2021 American Silver Eagle, který společnost Numismatic Guaranty Corporation (NGC) klasifikovala jako bezchybný stav Uncirculated Mint State-70 (MS70). Což znamená, že tyto perfektně ražené mince mají NULOVÉ nedokonalosti - zobrazující všechny rysy a pole přesně tak, jak to rytec a mincovna zamýšleli. Kromě toho společnost NGC také potvrdila, že je obdržela NGC nebo depozitář schválený NGC nejpozději do 30 dnů od oficiálního data vydání

Emily Damstra je umělkyně, která vytvořila nový design amerického orla. Damstra již dříve navrhla mince pro vysoce váženou Královskou kanadskou mincovnu a byla smluvně uzavřena prostřednictvím programu umělecké infuze (AIP) americké mincovny. Její práce byla vybrána z mnoha podání pro navrhované reverzní návrhy, posuzované odbornou porotou známou jako Citizens Coinage Advisory Committee (CCAC).

Související produkty / kolekce