1 oz Mystic Wolf 2021 Mongolia Ultra High Relief

  • vyprodáno

Na rubu mince je vyobrazen přední obličej vlka s hrůzostrašným a divokým pohledem, mince má krásné detailní rysy - srst, zuby, obrysy.

3 393 Kč včetně 21% DPH
Počet
vyprodáno

Parametry

Rok
2021
Limitovaný náklad
jen 2 500 ks/svět!
Ryzost
.999 Ag
Etue
Prezentační rámeček s krabičkou
DPH
včetně 21% DPH

1 oz Mystic Wolf 2021 Mongolia Ultra High Relief

Mincovna CIT představila svou vylepšenou technologii smartminting® na WMF 2020 v Berlíně. Toto je další krásný kousek Mystic Wolf.

Mongolsko má velkou populaci vlků, která čítá kolem 30 000. Rozlehlá krajina Mongolska a široce otevřená údolí jsou perfektním prostředím pro lov vlčí smečky, protože při lovu potravy mohou překonat velké vzdálenosti a mohou dosáhnout rychlosti 85 km/h.

Vlci na jedné straně mohou být půvabná a mírumilovně vypadající zvířata, zatímco na druhé straně mohou být zuřiví zabijáci, kteří svými vrčícími zuby vzbuzují strach. Tyto dvě strany vlka jsou na těchto úžasných mincích dokonale zachyceny.

Na rubu je pohled zepředu a boční profil vlka v jeho klidném stavu. Pohled z bočního profilu je vykreslen v ultra vysokém reliéfu s neuvěřitelným množstvím detailů dodaných srsti a rysům obličeje. Reliéf smartminting® sahá až k okraji mince! Vlk se dívá na dálku a prohlíží krajinu.t.

Avers vzbuzuje úctu a ukazuje vrčící tlamu vlka. Téměř cítíte blížící se útok! Jeho zuby jsou vyraženy v ultra vysokém reliéfu a mezery mezi nimi jsou vsazeny do povrchu, což poskytuje úžasný kontrast. Pozadí má jedinečný geometrický vzor se skrytým datem „2021“ vyraženým do designu.